100 річна історія давнини

Вілла «Лiсова пiсня», первинна назва «Погонь» (Willa «Pogoñ»), збудована у 1912р., архітектором Л.Рутковським.

В даний момент це пам`ятка архiтектури, яка охороняеться державою і є єдиним і характерним прикладом модерну з ознаками «норвезького стилю» у м.Трускавці. Знаходиться у центральнiй парковій частинi курорту (5 хв. до бювету).
Деревяна трьохповерхова будiвля зі шпилями на даху вже більше 100 років приваблює погляди перехожих.
Willa «Pogoñ» збудована в 1912 році відомим архітектором Л.Рутковським, для власних потреб.

Сучасна назва: вілла «Лiсова пiсня»

Поєднання давнини і сучасності


Трускавець – один з найвідоміших та найдавніших бальнеологічних курортів України.

Старовинне містечко з багатим родовищем цілющої мінеральної води «Нафтуся» знаходиться у мальовничій місцині на стику Передкарпаття та Карпат.
В 1912 році, на момент максимальної розбудови курорту з платформи новозбудованого залізничного вокзалу Трускавця вирушив перший потяг. Курорт отримав регулярне транспортне сполучення з містами Галичини та великими містами Польщі. Описуючи історію курорту сучасники характеризують цей період «золотим віком» для Трускавця. Швидкими темпами зростало число відпочивальників і в 20-30х роках ХХ ст. курорт Трускавець стає одним із відомих курортів Європи, який відвідало багато знаних представників політичної, фінансової та культурної еліти. Президенти, міністри, посли, держані та громадські діячі, відомі співаки та артисти були звиклим явищем для трускавецького курорту.


Наше місто - казка, наші гори - мрія, наші джерела - це життя...
lisova-pisnia_sider2-truscavets

Нафтуся і Трускавець - неперевершена мелодія українських КарпатВсесвітньо відомий курорт Трускавець – це джерело здоров’я та життєвої енергії. За допомогою бальнеотерапії (лікування мінеральними водами) можна позбутися багатьох хронічних хвороб та підтримати загальний тонус організму. Питні мінеральні води, цілющі ванни, лікувальні грязі – комплекс бальнеологічних процедур знімає втому, виводить з організму шлаки та токсини, омолоджує шкіру, нормалізує тиск.
Не випадково терапевтичні властивості бальнеотерапії цінували ще стародавні греки і Ви можете переконатися в її ефективності на одному з самих численних Карпатських курортів, насолоджуючись дивовижними пейзажами та цілющим гірським повітрям.

Головний скарб Трускавця – слабомінералізована гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва «Нафтуся». Специфічного присмаку воді додають речовини нафтового походження – в місцевості здавна видобувають нафту. Всього ж трускавецьке родовище налічує 25 джерел (використовуються 14) з 10 різновидами вод різного складу. У місті працюють 2 бювети і обидва знаходяться поруч нашої вілли, в парковій частині міста. Додатково лікування мінеральними водами можна доповнити озокеритовими процедурами.

lisova-pisnia-terenkur

Дивовижні пейзажі та цілюще повітря ТрускавцяВесь Трускавець нагадує великий лі­сопарк. З усіх боків місто оточене численни­ми пагорбками, покритими хвойними та листяними породами дерев, що тихо шепочуть, підступаючи до самої дороги, – наче гостинно вітають гостей, в дали­ні від яких тягнуться до сонця вершини синіх гір.

Особливо багато гостей курорту вліт­ку, коли навколишні ліси вдягають зеле­не вбрання, а на гірських луках розкві­тають сотні польових та лісових суцвіть, серед них золотиться арніка, гордо здій­маються свічки тирличів, красуються дикі орхідеї, герані та багато інших.

Послуги косметолога та масажистаВ свобідний час можна насолодитися дивовижними пейзажами та цілющим повітрям, прогулюючись доріжками парку або відвідати косметолога та масажиста, які радо приймуть Вас в нашому невеликому готельчику.

Послуги масажиста:

 • Лімфодренажний масаж
 • Медовий масаж
 • Релаксуючий масаж
 • Антицелюлітний масаж
 • Загальний масаж
 • Масаж живота
 • Масаж спини
 • Масаж стоп
 • Масаж ніг
 • Масаж рук
 • Масажист: (093) 489 67 58
  Косметолог: (063) 868 05 09